Smart shop Zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kačićeva ti je kod zapadnog kolodvora...

ovako... uđeš u Klaićevu iz smjera zapadnog kolodvora( iz Hanuševe), i kada uđeš u klaićevu samo se voziš ravno... e sad drugo ili treće skretanje lijevo ti je ulica FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
jel to cudo u kacicevoj jos radi? taman spremio neke pare da ih posjetim, i sad vidim da im je web umro (smart snail shop)?
 
13.09.2010
0
0
0
35
pozz ljudi,nov sam na forumu,ovo mi prvo post,ne znam di bio post-ao stvarno,ovo mi se najprikladnije cinilo posto je rijec o smart shopovima

jel zna netko mozda u tim zagrebackim smart shopovima da li se prodaju spare parts, rezervna oprema jel...
maloprije sam cistio bong sav sretan i pao mi je downtube( cjevcica koja ide u vodu ) i sad sam malo zbediran posto nisam siguran da li mogu samo taj dio kupit,bong je nov, black leaf, a taj downtube je dugacak 17cm.
bilo kakva pomoc pozeljna!

e i sretan bozic tko slavi,tko ne ugodan dan :)
hvala :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
neznam ak smijem reklamirat, ali imaš u zagrebu shopova koji bi to mogli imat...
čak mislim da je jedan sponzor vutre... pogledaj na forumskom indexu, sa desne strane, snailshop

nisam ziher dal ima, ali moraš provjerit,,, sve ide telefonski također, a može i preko e-maila
 
13.09.2010
0
0
0
35
izgleda da to nema nigdje u zagrebu...bar ne u smart shopovima :/ ima tko prijedlog gdje da odem? jel bi mogao staklar to po mjeri napravit? :D
 
15.12.2010
7
0
0
30
e ovako ak bi mi neko mogo na par pitanjca odgovorit. Uskoro bi trebo u zg otic i ak bi imo vremena otiso bi u smartshop u ilici. Zanimalo me kolko bi neki jeftiniji bong doso kuna? Nemrem cjene na netu nac nigdje pa ak bi mi ko mogo rec otprilike raspon cijena. Kolko sam shvatio to je kad se ide ilicom prema trgu kad prodes frankopansku s desne strane u nekom prolazu? I ak ima ko iskustva kod kupnje i cijene ak znate. Hvala puno.:)
 
13.09.2010
0
0
0
35
ako zelis neki kvalitetniji bong, budi spreman 250+ kuna dat, a ako zelis neki bong tek toliko da probas onda imas za oko 150 koliko se sjecam,bio sam neki dan bas. ako ne nadjes nista sto ti se svidja u tom smartu,imas jos jedan udaljen kojih 10 min, u fra andrije kacica miosica 10. to isto iz ilice mozes doci,nije problem,samo pogledaj na google maps ;) imas dobar izbor u oba smarta,nisam vidio da se ponavlja ponuda u oba cak! cijene ti variraju od 100 do 1200 kn. slobodno mozes popricat s nekim tko tamo radi,da te malo upute ili tako nesto :D

ja sam svoj uzeo za 265 kn,37cm black leaf prozirni,debelo staklo,odlican u svakom pogledu :p nema za led al se da to namjestit. to je u tom u ilici smartu bilo.

dobro si shvatio lokaciju,nemozes promasiti. imas neki natpis u obliku kljuca,crvene boje,to ti je na pocetku tog prolaza odmah,skuzit ces ;)

sretno!
 
23.03.2014
50
29
18
Malo da se osvijezi tema. Ima li otvorenih smart shopova u zgu ? Na internetu svasta izbacuje,nista konkretno nemogu nac. Ajmo ekipa iz zga,zna netko ?
 
23.03.2014
50
29
18
Hvala na informacijama. Na netu izbacuje svasta,pise da su mnogi zatvoreni,a neda mi se vozikat po Zgu na sto lokacija trazeci shop.