Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa bas i neverujem da je to bas tako..i da je prosao tek tako,pogotovo sto je i bila kolicina. Jedino da je naisai na nekog korumpiranog policajca pa da su podelili,ali ni ta prica nepije vodu..tako da mi to dodje nestvarno....:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BLONDinaNINA
06.08.2014
42
13
8
nikog ne tjeram da vjeruje,a mislis da murija koja je tu bila nije neku zaradu ostvarila,s obzirom kakvu platu imaju nebi cudilo nimalo,to je verzija price koju znam ja a sto se dogadjalo tocno s policijom i sto je sve i dali je zataskano to je vec drugo...ugl.taj smoker je na slobodi potpuno bas kao ja i ti.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja ti samo kazem da sa pravne tacke to nije moguce,jer igrom slucaja ja se bavim advokaturom kao i moja porodica ...i za takav primer jos nisam cula...moze neki uslov ali sa malom kolicinom biljaka da se cupa da je u medicinske svrhe a za uspesnu odbranu mora da ima i pratecu medicinsku dokomentaciju da postoji bolest i zbog te bolesti treba da koristi ulje..jer ni sudije nisu lude i bas neveruju sad im kazes da ti treba ulje i oni te odmah oslobode..barem tako je u Srb...:)
 

thc u krvi

Aktivan Član
22.06.2014
77
49
18
sve je moguce, kod nas je policija uhavtila lika sa 50g (nije bilo napakovano) ,i on se vadio na ptsp, rekao da je za vlastite potrebe, i dobio nesto uvjetne
 
06.08.2014
42
13
8
ja ugl znam korumpirane murijake koji setaju gradom s najvecim drogerasima i piju s njima kave a meni da nadju gram ****** bi me,a oni od njih kupuju i preprodaju tak da..
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Jedan moj poznanik je pao prošli tjedan sa skoro stotinjak biljki.!!!
Zašto je pao? Nije htio slušati starije i iskusnije. Većina nas barem starijih je prošla nekakvu vojnu obuku i na toj obuci jasno je dano do znanja koliko je bitno maskiranje u nekoj vojnoj akciji. Tako je bitno isa outdor growu. Dalije problem poslje presađivanja maskirati podlogu dase nevidi zemlja. Sigurno nije ali na to se treba paziti i misliti usamom početku prije presađivanja dase sve pripremi. Ovaj moj je pao nakon preletanja aviona koji je zaprašivao komarce i na sebi imao kameru koju je morao predati policiji i nakon petnaest dana evo i žandara na skrovitoj izvidnici i pratila dolazak vrednog vrtlara poljoprivrednika. Imate u boljim trgovačkim centrima čak i maskirne folije za kupiti na odjelima cvijeća i povrća, umjetne mahovine, lišća koje ne mjenja boje. Ako se može snajperista maskirati da ga može samo termo kamera otkriti, mislim da nemoram više dužiti
:dada
 

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Danas bio na sajtu na koji uvijek dolazim istim putem (bolje receno probijam se), i vec pri dolasku na nekih 50m od biljki primjetim rupu iskopanu od nekih 50x50 sirina-dubina) a teren je jako strm i kamenit i bas je trebala neka velika sila da iskopa takvu rupu (znam po sebi kad sam kopao :)).

Krenem dalje kad pored samih biljaka samo sa druge strane nekog velikog zbuna primjetim jos dvije takve slicne rupe u krugu od par metara... Trava i okolno zbunje su povaljani ali samo u sirini staze otprilike a ne unaokolo sve, nisam primjetio tragove neke jer je to dosta zaraslo sve pa je tesko primjetiti takvo nesto. Ono sto je interesantno je to da kroz dio gdje su biljke nije proslo nista hvala Bogu, ali me zanima jel' imao neko slicno iskustvo i sta bi to moglo biti?

Divljih svinja sigurno ima i srne sam vidjao, a ovo mi djeluje bas kao da je djelo neke jake zivotinje...Za medvjeda nisam siguran da prolazi tim terenom jer do sada nisam cuo da ga je neko vidio ili slicne price!? Ja recimo imam bas mnogo iskustva u sumi i u lov isao i idem bezbroj puta, jos od malih nogu ali ovakvo nesto do sada nisam vidio, i zanima me sta je ta "divljac" kopala i trazila na toj dubini??

Pitanja mozda djeluju malo besmisleno, ali eto svaka pomoc je dobro dosla a sve se to desilo u nazad par dana jer kad sam zadnji put bio tih stvari nije bilo! Ako ce nesto pomoci napravit cu fotke tih rupa, jer cu svakako slikati bilje pa usput mogu i to odraditi.
 
09.11.2014
134
80
43
Ko ima viška novca najbolje je kupiti sopstvenu zemlju negde na selu u blizini tj. ograđen plac. A ima baš jeftinih, u zavisnosti od toga gde se nalazite. Našao sam negde plac od 482 ara za samo 14k eura. pritom ima i neku kućicu uz to...jedan ar ispada svega 30 evra. Džabaka. :)

Ja sad sa mojima gledam da negde kupim kuću sa velikim dvorištem, nadam se da ćemo naći nešto jeftino. I obavezno ću kupiti, k'o što neko iznad reče, dva rotvajlera i mirna glava. :D

edit: Vidim sad da je tema malo starija. izvinite. :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nema veze što je starija tema. Sadrži dovoljno korisnih informacija i postavljena je na takvo mjesto da se može i treba dizati iz prašine :)
 
08.01.2015
40
29
18
Dolina Vukova
Ja s tim nemam problema otkad se druzim sa psom i redovno ga vodim u sumu oredjujem sebi baze ali na vise mjesta razdaljine min 100 m a max 3 kilometra mozda zbog velike razdaljine nisam imao problema ali opreza nikad dosta :) :) :) xxxx.JPG
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Još malo razdaljine između biljaka i bit će još bolje. Tako jedna do druge se sadi samo industrijska. Toliko ljudi "šeće" pse u proljeće po šumama i gorama, zanimljivo u svakom slučaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SHIT SHIT

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja se ne ljutim, nemam pojma odakle ti ideja. a nisam ni glavni. al mogao bih se ljutiti ako nastavis pisati post za postom. ima dole levo dugme Urediti, pa edituj postojeci post ako ga dopunjavas.
 
29.01.2015
1
0
1
33
E ovako dragi prijatelji, načuo sam sljedeće (samo da napomenem kako sam iz RH)
da policija u 9. mjesecu kreće sa helikopterima pretraživat teren kako bi pronašla polja kanabisa... Mene zanima vaše mišljenje o tome, ponajviše jer sam ja posadio u šumi, a ne bi mi baš pasalo kad bi pronašli i počupali biljke kad trebaju cvjetat...

Uglavnom želim čuti vaše mišljenje o tome...
Naravno da trazi. zato se trebas paziti, sada samo bezpilotnim letjelicama mogu netreba nam zato drzava biti bogata. uglavnom ako je jedna biljka teze ce je naci, ali ako ih je malo vise moguce da ce snimiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.