Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
a sta s onim koji traze divlje jagode,kasnije trubace i vrganje??? ostane jako malo sigurnih lokacija za guerillu :rofl: .
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Prije dvije godine u Slavoniji u jednom selu netko je posadio u "Šumarku" nekom preko sto komada... Ja to u životu nisam vidio osim na Youtubeu.. Svaka je bila preko dva metra i jedan oso,drugi dan drugi oso i za sedam dana ljudi pocupali sve dok si reko keks... Najjadnije od svega sto je bilo rano,prerano... Zato ni žena nezna Di se sadi.... Jezik za zube a budite uvjereni da netko će sigurno bit u blizini a možda ne skuži,to je sve sreća...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma ja se vise slazem sa tim sto je rekao Jack,da nema sto posto sigurne outdoor lokacije..pa ni to dvoriste sa rotvajlerima,pa u dvorista kuca dolaze oni sto upisuju strujomere,postari itd..a oni su isto znatizeljni i vole sve da vide ,kao i oni po sumama kao sto su lovci ,ribolovci itd..ali svakako ima bolji kao i losije izabran sajt i pomalo srece koja je neophodna...:)
 

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
ja imam vikendicu svoju i pored moje 10 godina zapustenu vikendicu ako ne i vise u jako gustoj SIKARI...znam sve okolo ko dzep :D i samo 5 komsija
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa dovoljan je i jedan komsija koji je znatizeljan i voli da okolo njuska pa ba budes u problemu..a mozda i jos neko zna da je ta vikendica zapustena,a mozda i tom gazdi padne na pamet jednom to obici...
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
BIABurazeru prekini vise spamati.. od tvoja 53 posta vise od pola je o vikendici i lokaciji, glava me sad zabolila kad sam opet procitao o vikendici i to na 2 teme..................................

"ali i dalje se drzim na oprezu sa obzirom da imam ipak vikendicu sa leve strane gde je jedan komsa koji nikad ne izlazi sa placa i dolazi vikendima nekad"

"i imamo dole isto babu i dedu ali bukvalno oni nisu u zivotu pogledali van te vikendice haha"



BIABurazeru je napisao(la):
zavisi to od okoline... jos mi je spot veoma neprohodan prepun gustog grmlja da sam se prosto zacudio kada sam dosao posle par na tu napustenu vikendicu..



BIABurazeru je napisao(la):
ako ti je spot odma pored vikendice kao meni haha ali ne verujem! :D




BIABurazeru je napisao(la):
najbolje je ako imate svoj vikend plac sa 4 5 komsija samo




BIABurazeru je napisao(la):
white widow ti je pun pogodak :3 imam i ja slicnu pricu kao tvoju samo sto je meni lokacija na placu zarasle napustene kuce dok je moj plac vikendice odma pored :D



BIABurazeru je napisao(la):
a u slucaju kada ti je sajt na napustenoj vikendici odma pored tvoje vikendice u sumi onda imas potpunu kontrolu kao ja ;)



BIABurazeru je napisao(la):
ima jedna totalno napustena vikendica pored moje..

"ja imam vikendicu u sumetini i pored moje odma napustena zarasla u jako gusto grmlje neprohodna sa svih strana... pazi da ne pravis put kada dolazis do spota tj lokacije :D provlaci se sto vise "

:signs040: :signs040: :signs040: :signs040:
 
03.06.2014
1
0
0
Imam pitanje...ako se sjeme posadi u 5 mj. el bi moglo uspjeti jer sada je več 15-20cm velika biljka i u outdoor-u?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne kontam sta zapravo pitas, kanabis se najcesce sadi u 5 mesecu i bere krajem 9 i tokom 10... zasto ne bi mogla uspeti ako ima odgovarajuce uslove
 
06.08.2014
42
13
8
evo da nadodam i ja nesto na ovu temu.u nas u bih je jedan lik zasadio cijelu plantazu znaci u dulumima je bila rijec i to je stojalo vev od poslje rata (1995) naravno vani na njivi ali je to ruralan dio.lovu je okreco redovno sve dok jednom netko nije prijavio.medjutim policija a
abas nije nista napravila.dosli su na uvidjaj ali nitko nije kaznu dobio.zasto?lik ima ptsp (ta bolest od rata ilkako vec).i evo par godina poslhe toga nis sad nista.to je moja prica koja je 100% istinita.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.