prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2014
42
13
8
pozdrav svima,nadam se da mi necete izbrisati temu,znaci odlucio sam zasaditi vani u 4.mjesecu sljedece godine.
planiram nabaviti sjeme koje nije skupo (koliko para toliko i muzike) jer mi je prvi puta a i plus (znam da se to nikome ne svidja)ali planiram zasaditi i nakon par mjeseci samo "obrati"
kolike su mi sanse da uspije,dali je nekome uspjelo da nije hodao oko nje,koliko bi na kraju mogao dobiti,barem 20g?jer cu biti u inozemstvu pa stvarno nisam u mogucnosti.

koliko sjemenki mi treba za 3-4 biljke?

mnogi ce reci nemoj ni saditi ako se neces brinuti ali eto,moj plan je takav,pa molim malo pomoci.
HVALA
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
najvaznije ti je naci dobar i siguran sajt, kupis si 5-10 fem. sjemenki i odnjegujes ih prvih 20 dana, poslije ih nosis na sajt presaditi, ako imas dobru zemlju moze odma u nju, a mozes i kupiti gotove supstrate (jos bolja opcija) pa presadis biljke i zalijes.. uzmi si neku indicu il indicu dominant da bude malo ranije gotova, a mozes probati i sa automaticima (ima ih koji su gotovi za 2 i po-3mj)

naravno da je moguce da to uspije, pogotovo ako se dobro pripremis.. ja sam svoje nesto malo presadivao i to je to.. vise nista oko njih nisam dirao, same rastu.. jedino ih dodem poslikati :) ali naravno sto ih vise mazis i pazis bolji su i rezultati ;)




ajzak43 je napisao(la):
koliko sjemenki mi treba za 3-4 biljke?
isto koliko ti treba jaja za 3-4 jaja na oko :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Mislim, da moderatori neće biti bas radosti sto si novu temu otvorio. Ajd, dok ti ne premjeste,
da ti i ja malo napišem.

Izaberi 2-3 placa. Rado koji plac provale.
Rupe napravi veličine s40 cm dubina60-70 cm.
Stavi unutra pola kupovne zemlje i pola sa placa, v vsaku rupu umješaj još
1-2 šake bio briketa za vrt.

Uzmi sjemenke koje ne cvjetaju viši od 65 dana ili automatike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
kolko sam ja shvatio on planira i pita za gerila grow. piknut u zemlju i doc kad je berba. znaci 2 puta ukupno odlazak na sajt.
mislim za takav nacin sadnje treba ic na malo vise od 3-4 sjemenke. Eventualno sto Cili kaze, 2-3 placa pa na svaki plac 2-3-4-5-6 biljaka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
pa to ni chuck norris nezna.
neznas ni koja sorta ni kolko bi sadio ni koliko bi uspjelo njih. mos posadit 15kom i na kraju da ti sve propadne...a moze bit i da sve uspiju.
ne razmisljaj o kolicini. razmisljaj da bude uspjesno i sigurno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Stipe može i od tih 15 biti samo jedna cura a onda jao se njoj :)
Sorry ajzak morala sam :) ali pogledaj si malo dnevnike uzgoja pa će ti sve biti jasnije.Nemožeš to znat nikad a na takav način pogotovo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe