"Prohod" kroz Ljubljanu za growere i ostale

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dakle,

Ovaj post radim za ljude koji ce mozda posjetiti Sloveniju i Ljubljanu te koji
ce svoj boravak kod obitelji, prijatelja itd iskoristiti i za usputnu nabavku opreme
i ostalih potrebština za svoj grow room itd.

Prvo i osnovno, VELIKA ZASLUGA ide SLO-ERI bez kojeg se sve ovo
nebi realiziralo, koji je pomoga svojim znanjem, iskustvom i uputija nas na
prava mjesta, a da ne govorim o tome koliko nas je voza gore dolje, ljevo desno i
koliko je velik domacin.(ukoliko se zateknete u ljubljani nemojte doslovno shvatiti i
smarat covjeka da vas voza tamo amo kao što je mene ;D).

Prvo ćemo krenuti od centra i najbližeg dućana sa opremom a to je

BAZAR
Ulica: Trubarjeva cesta 16, radno vrijeme od 08:00-20:00, Subota i Nedjelja NE RADE.




U trgovini se moze pronaci pretežno roba, nakit itd indijskog đira, a među ostalim
i nešto opreme za grow tipa balasti, prigušnice, žarulje itd. Također drže i sjemenke,
pretežno Green House i dutch Passion ali nije neki izbor. Kad sam ja bio tamo, radila
je jedna cura, koja je ok i sve to, uslužna bla bla bla, međutim ukoliko je počnete
propitkivati o tehničkoj strani grow ostat ćete pomalo "razočarani".
Ocjena: 3/5.

Zelena Štacuna/ Maia Tchai
Ulica: Trubarjeva Cesta 47, radno vrijeme od 10:00-18:00, Subota i Nedjelja NE RADE.




Na prvi pogled nisan baš pogodija trgovinu ali cim sam vidio ulazna vrata od shopa
zna sam da je to to ;D.
Momak koji tamo radi je jako susretljiv i kuži se u sve šta vas zanima. Od pustih savjeta
koje sjeme izabrati, što sve ima kod sebe itd....ma prva liga!
Od sjemenja drzi poprilicno sve kao sto ima i onaj ducan u mariboru(imaju svoju stranicu
ali zbog reklame necu stavljati link) medutim neki povezuju ovaj shop sa onim u mariboru
medutim to nisu ti ljudi vise, bar su mi oni tako odgovorili u mailu.
Znaci drze Green house, Berneys farm, joint doctor, dutch passion itd...Cijene se ok, kao
i svugdje drugdi skoro. Znaci drze apsolutno sve od sjemenja, opreme itd a sve šta vas zanima
a nemaju naručit će ;D.
Ocjena 4/5.

Hannah Biz
Ulica: Vošnjakova 5, radno vrijeme 10:00-19:00, subota 10:00-14:00, nedjelja NE RADE




Dućan za koji nisam zna da postoji dok me Era tamo nije odveo. Momak koji tamo radi je jako
suretljiv.
U dućanu zbilja ima svega. Od robe: majice, kape, jakete, torbe,kaiša, rukavica itd itd itd,
stvarno nema kraja, a sva ta roba i odjevni dodaci su naravno od konoplje.
Također imate i kozmetiku na bazi konoplje Extravaganja. Rizle, i sve đinđe minđe koje idu uz to.
Od sjemena isto tako imaju dosta toga: GHS, Berneys farm, dutch passion,Mr. Nice itd itd...to je
ono šta sam uspija "pohvatati". Od teh. robe za grow mislim da nemaju ništa ili nešto malo, jer kad sam
jučer htio uzeti CT reka je tip da nemaju ali da se može naručiti.
Cijene sjemena su ok kao i svugdje drugdje.
Ocjena 4/5.

E da, također u Trubarjevoj ulici poslije Zelene štacune imate i Trgovinu Extravaganja
koja prodaje kozmetiku na bazi konoplje. Ulazio nisam, samo nako u prolazu sam pogledao.
Era bi ovo moga bolje znati i malo nadopisati.

I to je to, više manje. Neznam dal postoji još koji shop a ako postoji nek netko nadopuni.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Brao brao nema šta :)
ja neam za putovanje do ercegovine vi me sad tjerate da odem do Ljubljane :D
bruka i sramota
svaka čast ozbiljno
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ako govorimo o pravoj grow trgovini,toga zapravo još nema!!! ili je to mesano :head shop sa grow opremom ili hemp... Naravno se može prije sve narućit po tel.. i onda doči uzet... Kad več idete i kupujete za prijatelje.. ako uzmiate vise
znham,da otvara jedan dečko novu samo grow, u samom centru-o tom potom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Daj ne pricajte da u LJubljani postoje radnje u kojima se legalno moze kupiti seme marihuane?? Da li je ono kvalitetno koliko ono iz holandskih seed bank-ova???
LJUDI TO ZNACI DA NE MORAM DO AMSTERDAMA ZA SEME??????
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
LOL...pa da sjeme i 0prema za uzgoj su legalni... Seeds bankove imas kao i u amsterdamu, Green house seeds, dutch passion, berneys farm, mr nice itd itd itd....i da stvarno je sjeme legalno, jer ne sadrzi nista thca jedino je uzgoj zabranjen ;D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
oprema za uzgoj, ne može biti zabranjena,sta ako gojim krastavce,paradajiz,filozofe...
seme sadrži nejvise nesnasičenih masnoča... -znači spada u prehransku dopunu!! :))) sve ostalo je dosta nedorečeno,kako koji inspektor -tumači....
ali polako se zaba dere :)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
A zna li neko hocu li imati problema oko prenosa preko granice, sto se tice semena? Da li su cene iste kao u Amsterdamu? Da li mogu da se oslonim na one cene koje vidjam na netu po sopovima u Amserdamu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ime:
03.07.2009
1.740
2.317
188
******* je napisao(la):
A zna li neko hocu li imati problema oko prenosa preko granice, sto se tice semena? Da li su cene iste kao u Amsterdamu? Da li mogu da se oslonim na one cene koje vidjam na netu po sopovima u Amserdamu?

da vise manje su iste. Oces li imati problema oko prelaska granice? KAKO DA TI MI NA TO ODGOVORIMO??? uhh sta me neki ljute....ovisi o mnogo faktora, o tebi, o njima, o ovom ***** o onom itd itd itd....uglavnom neces imat problema ukoliko zabijes sjeme u gace i "uredno" izgledas...pod tim se podrazumjeva da neide 5 pubertetlija sa rasta kapicama itd itd itd....i da naravno, ukoliko u autu nemas nista sta bi te povezivalo sa uzgojem i slicno nevidim razloga da te idu skidati gologa da bi nasli par paketica sjemenki....HAHAHAHAHA..opusteno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
pozdrav nasmejani narode,zna li neko od vas sto je vec bio da li u ljubljani ima seed shop koji se bavi prodajom mandalinih proizvoda,treba mi sadhu hasbery i satori pa ako neko zna ima li mandae u ljubljani nek javi......naime nameravam direktno otici a necu da mi bude e nemamo mandalu imamo ovo drugo a ja ocu bas mandalu.neka adresa bilo kakva pomoc dobro dosla
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nažalost moja greška zahvaljujuči njegovoj,nije potražio temu a ja san spojio njegovu novu s ovom bez da mu diram post.
 
19.11.2014
3
0
1
Pozdrav i prije svega isprike radi podizanja ove prastare teme, ali imam pitanje vezano direktno uz nju.

Interesira me osobna kupovina sjemenki u Sloveniji i stoga mi je ova tema jako dobro došla, međutim niti iz uvodnog posta niti iz googlanja okolo 3 gore navedena shopa nisam došao do definitivne informacije da li ti shopovi uvijek imaju sjemenke u dućanu (barem neke sorte) i može ih se kupiti u bilo kojem trenutku ili je potrebno prvo naručiti i platiti pa tek kad stignu doći po njih u shop.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Rad. vreme. 10-18 ure, sob. i ned. zatvoreno. Kotnikova 5, pritlicje. Ledina centre.
Imaju sjemenke ispod pulta. Ostalo Google.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
uglavnom je ovako nekako ;) ... sareno :)
11gt37s.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and irieman