Outdoor bez zalivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Procitala sam ja...ali sam ti htela reci da se sve to postepeno povecava a ne od jednom..jer na primer neki groweri idu i sa tri puta vecom dozom nego sto pise na pakovanju plantele ali naravno i povecavaju postepeno..to sam ti rekla da nebi pregnojio biljku ,a nisi tu da uradis neki flush itd..:) a sad ti sam kalkulise sa kojim dozama ces tretirati i gnojiti biljkice..:)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Kako veliš biljke su ti 2,5m, 3 puna čepa na 10litara i ne brini.

No Joke je napisao(la):
Idealan trap za puževe namočen karton, lišće ili slično tako da nevalja ništ poput toga u blizini biljoza.
Na jednom forumu kažu: "Ukoliko se želite uspješno riješiti puževa u vašem vrtu, blago namočite komad kartona i odložite ga u neki kut vrta. Puževi će se tokom noći nastaniti ispod tog kartona i tijekom jutra ih možete pokupiti i odstraniti".
napisao sam da je preko kartona opet navučen sloj zemlje a i biljka je već bila dosta velika tako da puževi ni u tom slućaju nemogu ništa biljci ko ni žaba lješnjaku
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Evo mojeg outdoora bez zaljevanja, prije 3 dana pognojene sa troduplom dozom plantele cvjet , prvi i jedini put. sad samo moram cekat ljepo vrijeme u 10 mjesecu. Jel vrijedi ovo sta po vama s obzirom da je ovo moj 2 outdoor pusti pa sta bude? volio bi cut vasa misljenja ..... jbg mučim se ali ne znam postavit slike. nece pa nece :)
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
vilette je napisao(la):
Evo mene sinoc kasno navecer doso kuci na 4 slobodna dana, i naravno danas odmah rano ujutro otiso na sajt. Uglavnom od 11 komada zasadjenih, imam ih 9 komada sve preko 2.5 metara. uglavnom prezadovoljan sam. Imo sam osjecaj da ove godine to mora biti to, jer sam vrhunski ocistio sajt i napravio puno vece rupe nego lani. Do sada sam cistio sajt jer je dosta toga zaraslo ipak tocnih 4mjeseca me nije bilo. Ujedno danas sam biljke zalio vodom i privezo ih za kolce. Moje pitanje za vas je, imam plantelu cvjet, biljke su preko 2.5 metara, a nikad nisu gnojene ni zaljevane ( samo kisa) , sa kojom kolicinom gnojiva da ih zalim? Napominjem za 4 dana se vracam u njemacku i dolazim opet oko 18.10 kad mi zavrsava sezona. Napisite mi onako na balkanski npr. na dvije litre vode stavis 2 puna čepa plantele cvjet, to sam mislio, nemojte mi one mililitre spominjat. Ajde volio bi da mi se vise vas javi sa savjetima. unaprijed hvala P.S. veliki pozdrav metalmaniacu po cijim sam savjetima radio ovogodisnji grow bez zaljevanja
Evo mene dragi ljudi da podjelim sa vama konacno moje rezultate. Da budem iskren ove godine sam prezadovoljan, nemam vagu al skinuo sam puno, puno toga, pogotovo ako se zna da je to outdoor pusti pa sta bude. uglavnom najvise imam Wappe od paradise seedsa, odlicna, vocni okus, vrhunska, mirisljiva, kad je pusite bas uzivate, a je skinuo puno, puno, puno. Ajoj, ajoj stvarno vrhunska, zatim po jednu stabljiku belledona i datch dragon takodjer od paradise seedsa, takodjer jako kvalitetno, mirisljavo, vocni okus. Jedino sta smatram da sam pogrijesio sta sam sadio samo vocne okuse a trebo sam malo sarat pa cemo to ispravit sljedece sezone. te sam imo jednu white devil od samsara seedsa. Uglavnom rezime svega dragi ljudi je da ja na mom primjeru sam dokaz da se isplati outdoor bez zaljevanja. Svi vi koji vas puca paranoja, isplati se probat . moj recept je , drzat feminizran strain prvih 20 dana u casi od jogurta, zatim nac kvalitetan sajt , onako u gustisu ko treba razumjet ce sta mislim rec lol, iskopat rupu , ispunit kupljenom zemljom, presadit biljku iz casice, te zalit i vise uopce tu ne dolazit bar do pocetka cvjetanja kad je treba zavezat za kolac i tako to ponovit na nekoliko razlicitih mjesta i bit ce rezultata. Ja sam primjer da se oko toga uopce ne treba brinut i doc do kvalitetnih rezultata. slobodno pitajte dragi prijatelji sta vas zanima, tu sam vam na raspolaganju. P.S. ja sam ovaj grow radio po savjetima metalmaniaca i punno mi je pomogo sa kvalitetnim savjetima i zahvalan sam mu na tome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and sharp

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
nazalost slika nemam jer sam na skrivecki susio u garazi da me starci ne skuze, ali garaza je jednostavno bila puna. jako sam zadovoljan i kolicinom i kvalitetom. o wappi od paradise seedsa mogu reci sve najbolje
 
03.02.2015
6
4
3
Ne razumem kako mozete da ne idete na sajt nikako i da ga prepustite na milos i nemilost prirodi ? Zasto onda i radite outdoor ? Ako je frka da neko slucajno nadje u sumi ono sto ne treba da nadje onda fino nabavite box i mirni ste :D Nemam ja nekog iskustva pa da pametujem nesto... ali barem meni je veci merak ici po sumi u gluvo doba noci a u mislima svega i svacega nego zapaliti :D Mozda lazem... i sada kad pocnem sa indoor ponovo cu raditi i out i ne planiram da prestajem sa outom :joint:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Jako puno faktora je u igri kod outdoora.
Prošla i dijelom pretprošla godina kod mene je bilo previše kiše.Jako loše je bilo.
2 godine prije ovih kišnih godina je bila jako velika suša :D
Bez zalijevanja,ako nisi blizu vode ... 0 bodova.

Ova bi trebala biti dobra,imam neki osjećaj:D
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Nažalost baš sam gledal neki dan i vele ovi iz DHMZ-a da bi u kontinentalnoj Hrvatskoj ljeto trebalo bit slično prošlom.
 

Crta_Belog

Banned
Banovan
01.03.2015
116
177
43
38
Slazem se, nedaj Boze ljeta kao proslog. Tri dana sunca 5 dana oblacnog i kise. Ali po meni, proslo je ljeto bilo jedno u 50 god. tako da imam predosjecaj da nas ceka dugo toplo ljeto.