Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Eni

04.12.2014
5
2
3
Evo, za sve ljude u Hrvatskoj(Zg, Ri, Os, St, Zd) i šire...;)

Link uklonjen
 
Poslednja izmena od urednika:

Eni

04.12.2014
5
2
3

Tema je otvorena da bi se na jednom mjestu skupile informacije o prodajnim mjestima na kojima se mogu pronaci proizvodi potrebni za uzgoj drage nam biljke, da se novima olaksa pocetak, i izbjegne pitanja tipa: ''Gdje da kupim HPS".

Molimo pridonestite svojim zanjem.

Svaki offtopic ce biti uklonjen.

To piše na početku ove teme. Ne znam koji dio sam krivo shvatila, ali sigurno nisam offtopic :)
"Gdje da kupim HPS lampu?" pita početnik. A ja mu odgovaram:"iza semafora na lijevo, skalama, pa desno iza jednog znaka ćeš vidit trgovinu. E, pa iza te trgovine ti je još jedna, pa jedna pekara...pa idi lijevo i tamo ti je hapeesica " :D

Pobrišite ako sam off
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
"Tema je otvorena da bi se na jednom mjestu skupile informacije o prodajnim mjestima na kojima se mogu pronaci proizvodi potrebni za uzgoj drage nam biljke, da se novima olaksa pocetak, i izbjegne pitanja tipa: ''Gdje da kupim HPS"." 16. Ožujak 2007..

jbg ipak se promijene neke stvari u 7 i po godina :) :)


i ne trebas citirati moj post ako odgovaras odma ispod njega, za dan-dva ce ti biti sve jasnije samo opusteno ;) stavi si jos neki avatar i prava si, dobrodosla na forum :D
 

Eni

04.12.2014
5
2
3
Zašto onda jednostavno ne pobrišete temu? U 7ipo godina niste našli vrimena? :D

Što se tiče citiranja, čisto neka navika. Dugo nisam bila forumu..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Zašto onda jednostavno ne pobrišete temu?
Zato što ima korisnih informacija u njoj! A ti prestani spamati okolo, već sam ti na drugom mjestu dao opomenu za isti link i neću još dugo tolerirati takvo ponašanje.
Na jogurtu piše: "prije upotrebe protresi", a ja ti ovdje kažem: "prije upotrebe pročitaj pravila".

Edit:
Da nebi više bilo "nismo znali", uvodni post je dopunjen!
 
Poslednja izmena:
12.01.2015
2
0
1
43
Pozdrav svima...Molio bih nekoga ako zna dali ima na području Podravine neka trgovina gdje se može kupiti nešto od opreme za sadnju zna se čega
 
Poslednja izmena od urednika:
19.01.2008
44
7
8
Pozz raja eh ovako sve sam nabavio u bih sto mi treba osim reflektora a iskreno zanima me konkretno gdje mogu naci adjust a wing reflektore po mogucnosti centralna BiH a moze i sve do granice nije problem za dobru opremu, pa cak i dalje nasao sam nesto u ZG ali ne znam koliko je sigruno preko "grane".
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
pa vidi sa nekim od sponzora dal' šalju u Bosnu ... inače nevidim način da ti netko pomogne,osim baš da ima za prodaju taj reflektor pa da se nekako dogovorite
 

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
Ljudovi trebam pomoç
Gdje u HR/ZG se moze nabavit neki manji ventilator?Oscilirajuci po mogucnosti
vidim da neki imaju onaj manji sa hvataljkom obicno ima 2 brzine i okrece se ljevo desno
Ili ako ima negdje na netu za naručit?moze link u pm:)

THX
 
Poslednja izmena: