Kupovina grow tent-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.03.2015
2
0
1
39
Pozdrav forurumašima,

Planiram pokrenuti prvi grow sa radnim kolegom/prijateljem :D pa nas interesira da li ima ko da je narucivao grow tentove + operma sa ebaya? Nasli smo neke zanimljive iz Velike Brtitanije (cjena pristupacna samo ne znam jel dere carina u BiH na takve iteme), zanimaju nas iskustva sa takvim tentovima, ukoliko ima istih. Box dolazi sa HPS lampom koja je namjenjena za cio ciklus biljke, medjutim mi bi malo doradili box i ugradili i MH lapmpu za podjeljene cikluse.

Ili ako u BiH ili Hrvatskoj postoji neki shop gdje se moze kupiti kompletna oprema volio bi biti obavjesten u privatnu poruku.

Unaprijed zahvaljujem na pomoci i savjetima.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Bez "Mi" i "Nas" veli pravilnik ;)

"Nemojte pisati u množini, forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EatGreen85
01.03.2015
2
0
1
39
Ima gore link na stranici http://www.hempatia.si/?lang=hr

Šta znači mi? Ovdje si samo ti. Batali "drugare" kad je grow u pitanju topli savjet.
Pogledao sam tu kompletne setove za grow. Na tu cjenu ide veliko carinjenje za BiH (na online narucivanje). A fizicki sam previse udaljen za odlazak u shop i eventualnu kupovinu, ebay varijanta mi je povoljnija, samo ne znam kakav je kvalitet te opreme i bilo bi super da ovdje vec ima neko ko je uzgajao u tako kupljenom tentu.

A drugar, radni kolega, inace obojica inzenjeri ETF.. zajedno odrasli , zajedno prvi put probali, zajedno poceli kontati razliku izmedju sranja sa ulice i kvalitetnog sa ljubavlju uzgojenog dima. I naravno da je za vlastite potrebe. Usput da izbjegnem petljanje sa mutnim likovima sa ulice (respekt za izuzetke :D)
 
Poslednja izmena:

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kupljeni tentovi su ti više manje svi isti, služe svrsi, nema tu neke velike dileme o kvaliteti. Imaš gdje suzeti samo moraš vidjeti kako ti je najlakše i da nije preskupo.