Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Puno pričate o bongovima a malo pričate o onom šta se stavlja unutra,ccc,pa kako čemo mi naprid?! :))
 

Hašiš-boy

Banned
Banovan
25.09.2009
15
0
0
53
Evo slika:






Ovo za filter je ono od svijeće..ona aluminijasta podloga..od onih bijelih svijeća...odlićno je za takve stvari!














Evo i to je bio dobar dan...heh šta kažete?
 
06.10.2009
40
1
0
34
mi smo radili na slican nacin.. furaj sa sobom zvaku za svaki slucaj .. pa ju obljepi ak slucajno prevec zbusis...

p.s. nemoj pusit.. cigarete su stetne :D
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
svidja mi se boca svaka cast :D trebo bi si i ja jednu slozit za ubuduce al sad me drzi jabuka :D hehe dok ne nađem šaraf naravno... :D
 
06.10.2009
40
1
0
34
juce sam tako bio uff XD the great gig in the sky :D .. prenagigo sam se :D em je fakat bilo puno em sam jabuku slozio pa je bio poseban kušt... majke mi onak kad ju drzis onak u ruci okruglu :D ma fenomenalno ...od sad... jabuka je vžepu:b_woot:
 
16.03.2010
1
0
0
35
pozzzz svima. nov sam ovdje i kao prvo veoma mi se svida ova stranica.jako zanimljivo i edukativno.samo naprijed!!! da predem na stvar!!!!!!!!
citao sam o temi kako naprvait svoj bong i mislim da imam jedno jako jednostavno ali efikasno rjesenja,pa ako dozvolite...: ovako,uzmete si bocu od 0.5l plasticnu i na vrhu boce tj. negdje na 2/3 prema gore izbusite cigaretom rupu sa dvije suprotne strane. kroz jednu od dvije izbusene rupe provucite obicnu slamku po mognucnosti sto deblju,ali na taj nacin da lijepo stoji u boci,ne da je savijena ili slicno.napomena:ako vam je prevelika i to vam stvara problem slobodno ju makazicama skratitie! na kraj te slamke jednostavno ugurajte prethodno smotani joint. spoj boce i slamke obavite zvakacom da zrak nestruji izmedu! prijedlog:airwess crni,predobar je prije duvanja! drugu rupu zacepite prstom,skinite cep boce, te vucite u sebe sve dok se boca nenapuni dimom,potom dignite prst tj. otvorite rupu i dim uvucite u sebe!!!!! puuuuufffffffff u mali mozak,premocno.... mislim da je jako jednostavno!!!!
ja ga koristim svako malo i uvijek od zajebancije napravim novi,ljepse bude!!!!!! uostalom ovo je mostarski nacin pripreme,je klosarski ali je drama!!!!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
možeš ga improvizirati,
nije opće frka, ja sam ga napravio od limenke pive i poslužio mi je,
bong sam bacio, moram napravit ponovno pa ću postavit neke slike da vidiš

makar onaj bong koji sam napravio je bio super, 2 punjenja, niti toliko s tim da sam imao dosta mali tuljac, napuni sam ga 2 puta (prosjek jednog jointa) potegao 3 serije i uništio se :))
korisno za onda kada vam se neda motat gens,... "nemogu da rolam više, jer me bole ruke" :icon_lol:
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
SiD je napisao(la):
"nemogu da rolam više, jer me bole ruke" :icon_lol:

Ajs Nigrutin FTW :D

Improvozirat ću i ja neku brzo transofmirajuću pajparu, čim mi nešto padne na pamet.

EDIT:

Gledajte što sam slučajno našao dok sam googlao. Morate priznati da je ideja odlična :D

r4y6t.jpg


Samo ne znam kak s druge strane. Valjda drži ruku na rupi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder
17.05.2010
40
3
0
33
ja sam napravio svoj sa limenkom od dezedoransa i bocom od piva... prilicno dobro je radio ... napravim ga opet pa stavim neke slike , da znate kako odprilike
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Bong se može napraviti od različitih stvari....ja sam našao staru petrolejku :)
1.dijelovi koje nisam iskoristio
2.mrežica od alu-zaštite za nes kavu,izbušena sa iglom
3.lulica
4.srednji dio bonga...drveni...u kombinaciji sa gumenim brtvama za odvode se dobije perfektan spoj stakla i drveta
5.dim ulazi u vodu kroz 4 male rupice(fi 2 mm) na crijevu,za koje sam napravio odgovarajući lohajz :)
6.bong u dijelovima
7.kompletirana sredina ...

1. 2. i 3. 4. 5. 6. 7.
VenloNL...home made bong:)
bong_13.jpg

[URL=http://www.sherv.net/]
bong_2.jpg
[/URL]

I konačno :):bong7bp: http://www.megavideo.com/?v=PC5KOFHG

Da ne zaboravim,jedan kratki smoke-report;Bong radi odlično.Prilikom prve upotrebe,mjera za količinu moje domaćice u bongu mi je bila....koliko stavljam u malog keca,pomješano sa malo duhana.Na 3 puta se može izvući sve s tim da je treći udisaj...manji.I onda nastupa šou...za koji nisam znao kakav će biti prvi puta,pa je bilo malo...ajoj :)
 
Poslednja izmena: