Fotoperiod, kada saditi i logika iza toga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ovo je jako dobar forum,i mislim da ima gotovo sve lepo objasnjeno i da nebi trebalo da ko cita forum i prihvata savete od strucnih ljudi na forumu da ima bilo kakav problem u toku growa i ako je pocetnik...e sad ako se neko napravi pametan pa hoce po svome i neslusa savete od drugih koji bolje znaju onda tako i prodju..lepo na forumu pise kad treba poceti sa outdoorom pa mislim bolje ici na sigurno i primeniti taj savet nego rizikovati...
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
nekad mi je cudno vidjeti pitanja vezana za outdoor..kalendarski je jos zima, sve ostalo bilje se sadi u proljece kad mrazevi odu..ne kuzim zasto bi vutra bila izuzetak..cim su jutarnje temp tak niske, dnevne ne idu iznad 15 a jos i nema svjetlosti kak spada..ne moras citati forum da znas neke stvari..
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Ne mogu vidjeti graf koji je Angle stavio.

Kada nastane proljece ili kada vrijeme bude za sad vutre i ja ih zasadim u saksijice da malo odrastu i prebacim ih vani kasnije.... da li te saksijice koje cu drzati u kuci moraju biti pod sijalicama ili ce im biti dovoljno da ih prekodana drzim na prozuru tako nekih 20tak dana i onda da ih posadim vani? Tu su mi nejasne neke stvari???
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
Prošle godine je u većini nizinskih dijelova bio dva dana za redom sredinom 4 mj.sprasio je sve vocke na minimum,nebi me iznenadilo takva repriza kroz par dana al sam se ove godine zahvaljujući prošloj dobro školovao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
prekjučer stavio 1 hawaian snow, 1arjans stowbery haze, 1white widow, tangerine dream i 1 acapulco gold na klijanje. danas su proklijale te stavljene u zemlju. neke slike stavim kasnije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beren

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
a ti inače živiš u ekvatorskom pojasu? :icon_lol:

HS i ASH baš i nisu za naše podneblje, osim ako si na jugu CG ili Dalmacije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Decki evo jedno pitanje, zanima me jeli moguce kako treba uzgojiti dutch passion euforiju na nasim prostorima, a da ne

bude problema sa plijesnjivosti,pise kod njih da zavrsava sa cijetanjem pred kraj 10 ili pocetak 11 mjeseca,

vidim pisete da je na moru moguce svasta, ja sam u slavoniji.

(ako moze neka se prebaci post u neku drugu temu, ja nisam stavio u teme za plijesanj jer nemam problema sa time jos, pa nisam znao kud da ovo stavim)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tesko ce ti neko odgovoriti na to pitanje, ja sam prosle sezone u 9 mesecu vec nailazio na plesan a slicno podneblje, zavisi od godine
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
steta,steta a jel bi bilo kakve pomoci to sto bih ja mogao biti blizu njih iako su vani, pa da ih otresem, dali bih to ikako pomoglo ili nebi.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
e steta, ajd ako si tu da te pitam, ja se ne kuzim u to, sta ce se dogoditi sa biljkom koja krene cvijetat kao i ostale sredinom 8 mjeseca, i recimo ja ju 20.9, stavim u kucu da stoji, bez zarulja ili icega, samo da stoji posto je kuca prazna, ja ju stavim na stol za jelo i stavim stol do prozora, sto ce se desiti, hoce li istruniti, oce biti slabiji rad, ili sta.