Fotoperiod, kada saditi i logika iza toga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
thanks na odgovoru, neznam sad koliko je tvoje iskustvo, sigurno vece nego moje, mene je zanimalo sta power misli da se moze desiti jer mi je on i na prijasnje pitanje odgovorio, vidim svi se kune u njegovo znanje hehe, pa me zanimalo sta on misli, siguran sam da se nece desiti nista dobro ako bude mjesec dana biljka bez pravog svijetla, ali me interesira dali bi izgubila potenciju, briga me ako bih dala 30, 40 grama manje, ali da rad bude kako treba, jer kad bih kupio tu euforiu bio bih zadovoljan da dobijem od 3 biljke 100 grama, ali prvoklasnog dima, a neznam dali je to moguce ako ju pred kraj devetog mjeseca stavim u kucu, zato pitam unaprijed da ne napravim nekakvu glupost.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma moze se zavrsiti unutra, verovatno sa nesto manjiim prinosom, ali poenta je sto ce vlaga biti unutra kao i napolju a imaces manje direktnog svetla, sumnjam da ces paliti grejanje unutra, tako da postoji sansa da ti, kao i napolju, i unutra krene ili se nastavi plesan. sve zavisi kada ce da procveta i kakva ce biti sezona
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ok onda, hvala, nastava je bila poucna :respect: koliko sam skuzio, mogu se samo osloniti na srecu kad kazes da je sve stvar sezone, heh dali sad uzimati neku sortu koja zavrsi sa cvijetanjem prije ili kasnije, jer nije mi problem cekati duze (euforia je dobila nagrade pa zato sam pitao u vezi nje) ti kazes da si imao plijesnji vec u devetom mjesecu tako da je to sranje, a stalno citam koju uzeti, sativa dominant, dutch haze, euforia, freddy's best, the edge, new york city.Mislim drugo si ti a drugo sam ja tvoje je iskustvo vece ali me svejedno zanima,dali si ti probao to vec ili dali bih se recimo usudio takvu sortu koja zavrsava pocetkom 11 mjeseca uzgojati na ovom podrucju, dali mi je sigurnije uzeti neku koja zavrsava pocetkom 10. mjeseca kao freddy's best, drugim rjecima koje su mi sanse, dali su mi sanse 10 posto ili 90 posto da cu pocetkom 11 mjeseca imati pljesnjivosti, evo to bi bilo zadnje pitanje, posto sa ovim odgovorom da je sve stvar sezone, manje vise to je odgovor na sva moja pitanja.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
sanse su velike da ces i u 10.mj imati pljesnivosti, a ne u 11. zato je najbolje uzeti indica dominant ako ces raditi out i zelis da je malcice prije gotov, ali mozes probat i s automaticima oni su za otp 3mj spremni za berbu pa ako si pocetnik to ti je najbolja opcija :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a nemoj komplikovati, menke moz poruciti na komad, uzmi neke 3 il 5 fem razlicitih pa vidi koja ce najbolje da uspeva tu di si, uzmi neki hibrid sto zavrsava za 8~9 sedmica i neku kojoj treba 10~12 pa uporedi sta ce ti koja dati i kakav dim ce biti, los sigurno nece sta god da uzmes, i batali gledati to nagrade...
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ok, hvala oba dvojici, rekao sam na proslim temama da vec imam sjemenki 3 auto bomb ghsc i 1 auto purple pyramid, ali ovo sam pitao posto bih htio neku fotoperiodnu, ako kazes da te nagrade ne znace nista onda cu naci nesto drugo, ovaj freddy's best zavrsava pocetkom 10. durban poison zavrsava sredinom 9. the edge zavrsava isto u 9, a ovo da uzmem po jednu sjemenku, to ne mogu posto narucujem od jednih dobavljaca koje necu imenovati, ali oni nemaju opciju da se uzme po jedna, tako da cu morati odluciti koju sortu uzeti, sve u svemu svaki dan se ovdje nesto novo nauci, momci hvala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Velicanstveni

beren

Banned
Banovan
14.08.2012
37
8
8
55
za koji dan cu staviti fotke biljčica. da iskusni poznavatelji tastature pogledaju acapulco gold, hawaian snow i arjns strowbery haze.. da ekvtorijalni pojas, ha,ha sve se može kad se hoće...
 

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
Jel ok baciti menke napolje u ovo doba godine ? power obrisi post u onoj temi ne znam da koristim forum
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hehe, pa tu si od 2008, ajd nauci se koristiti forum, nije frka da obrisem onaj post, a za menke cemu zurba, nista ne dobijas sada ako ih piknes, samo veca sansa da propadnu
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna