FOTO ALBUM Galerija - *BEZ komentara*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
4mhzmdh.jpg
evo moje jedine outdoor biljke (sjeme nabavljeno od dilera tako da neznam koja je vrsta , a ako vi znate odprilike , svaka informacija dobro dođe) .
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
imam dvije zasadene reda radi vani negdje iza kuce...to raste ja niti ne gledam...

no eto danas otkrila da je ova velika (83 cm) bacila pipke neke crvene :))) a za drugu se jos ne zna (70 cm), vidjet cu uskoro pa ako treba cupat a ako ne slavit....

ovo je slika te jedne biljke, drugu nisam ni slikala jer se nista ne vidi...





kaze glossy da je cudnovata jer ima zasiljeno ono tamo gdje pipci izlaze...ja se momci ne kuzim u ovo podrucije pa ne bih znala jel cudno ili ne ali eto...tako je kako je :))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
eto mali updejt od mene....lejdi je na kraju ostala sama... i moram reci da svakim danom sve lijepse izgleda, niti je nesto napada niti se nesto zali...a bas eto kisa pada malo malo pa je fino zalije kako treba..mislim da dobro napredje. posto napominjem da je ovo moja prva biljka, stvarno ludo izgleda sada kada je pocela izbacivati sva neka cuda :))

 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
eto mali apdejt...mala je narasla sada vec oko metar a mozda i vise...jos bila na putu i kada sam se vratila ono CUDO :) fino napreduje, nista je ne napada, i samo cvate li ga cvate...

a sada Zoom Zoom :) da se vidi raskos jel :bis:

 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ovo su moje trenutne biljke. Na pocetku ih je bilo negdje 15 posadenih od kojih je izraslo 10 jednu slucajno :mrtva_banana: tako da ih je ostalo devet, ova velika je bila malo u indoru, ostalie cetiri nisu u kadru slikat cu ih.Lijepo sam ih :common028: za fotosession:watchplant::



Sta mislite?:eyebrows:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pikadile984 and zxw

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
moj mali update:
ovo je 16.6.
i ove tri velike (u velikim kalićima) su presadjene na plejs nakon nekih 1otak dana:
2l8xeth.jpg

ovo su ove dvije u malim kaličima sada 2.7(bez najmanje (ovog s 3 lista)
k3kwhi.jpg

ovo su te iste biljke isti dan prebačene u kaliće od onih velikih (što su ošle na sajt)
10shlzp.jpg

eto to je to zasad ono imo sam dost zaje.. s puzevima i zlotvorima raznim grizačima, al za tjedan dana idu na sajt.
evo i ova mala sto je tam gore imala tri lista. isto 2,7
2pqutqv.jpg

to je to zasad jos uvjek nisam uspio slikat ove 3 "glavne" ali hocu uskoro. pa cu injih stavit
htio sam stavit u dnevnik uzgoja ali mi nije htjelo otvorit novu temu :(
pa ako treba premjestit!neka se i uradi tako!
komentari i savjeti dobrodošli!

i ovje dvije st su jos uvjek na ciglama idu na sajt tak da je ovo bilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pikadile984

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ovako sam poceo.....


1.jpg


evo ih malo odraslije...:vb_kez:



2.jpg


3.jpg


jel mi moze netko prokomentirat malo ovu sliku, sad neznam dali da ju ostavim jos da raste ili da ju i dalje rezem i ostavim, dali ce jos narasti

4.jpg


ima jos slika ali necu sad natrpati, sada vas molim ako ko zna da mi da neki savjet za ovo moje, kako izgleda i kako vam se cini za ubuduce, trazim misljenje nekog iskusnog, a fala bogu ima vas tu:vb_kez::vb_kez:...ajde malo pomoci...

pozdrav svima:facesjump:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Heeeej ko je moderator ovdje, ......

OVDJE SAMO SLIKE!!!!!!!

Komentare i ostalo, šaljite brate dragi ljudima na PM čije su slike ili ako imate nekih piitanja u vezi slika.... Ovo je namjenjeno (mislim tema) samo za slike, biljaka koje smo odgojili... i u doba uzgoja!!!

Moderi, brišite ovo sve, sve gdje nema slike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WeedAr021
14.08.2007
1
0
0
39
evo je moja lepotica koju sam juce spasila od muzijaka..koji je tek poceo da pusta vrlooo male semenke..mislim da sam na vreme :)
03082008280di5.th.jpg
..mala moja je pocela da pusta dlacice male.. nadam se da ce biti dobra...samo me zanima koliko joj jos vremena treba da procveta do kraja...sredinom juna sam je posadila..

04082008288rj1.th.jpg
:maryjane:
04082008289iz3.th.jpg
:maryjane:
04082008290vf2.th.jpg
:maryjane:

imam jos dve biljcice..jedna mi se cini da je zenjka..videla sam dlacice..bez ako se ne varam...i njih dve ce te videti...

03082008264nu0.th.jpg
:maryjane: jedna biljcica neznam jos zenjka ili muzijak ->
03082008266ly3.th.jpg
ovo je druga, mislim da je zenjka ->
03082008271ek8.th.jpg


kako obozavam ovu biljku..najlepsa na svetu i tako opusta kada se ispusi :maryjane::banana_rasta::smoke18:
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Od 5 KC 36(KC brains) i 3 Early pearl(sensi seeds) semenke...zavrsilo se tako da su samo early pearl zenke...
pre sadnje sam dobro izrovario zemlju,ubacio Hidrogel-a,stavio organskog djubriva(siforga 5-3-8)kasnije im dodavao slavola,zlatnog inja,chaj od glistenjaka i neko italijansko organsko djubrivo na bazi azota i magnezijuma sa dodatkom aminokiselina... sad ih pichim sa p-k organic i pumpaju hedove kako treba...zemlji je ph 6.5 u krugu od nekoliko kilometara,tako da,sve ide kako treba...i ici ce u buduce​
IMG_0028.jpg
IMG_0040.jpg