Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Ovako imam jedan problem i neznam gdje da postam pa sam odlucio da vamo stavim to..
Ono sto mi se dogadja kad prestanem pusiti marihuanu nakon duzeg perioda je da u roku od 2 dana postanem bolestan..znaci temperatura,grlobolja,slabina.To mi se desava vec triput za redom.
Sad me muci jel to normalna pojava kad se prestane pusiti ili? Da se nebi krivo razumjeli nemam nista protiv marihuane,naprotiv pusim vec 3-4 godine sa pauzama.
Dali je to mozda zbog toga sto pusim marihuanu s ulice,mozda je spricana s raznim fungicidima, pesticidima,nije flushana pa zbog tih kemikalija se to dogadja..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
jok brate, naleteo virus a ti prestao za konzumiranjem prirodne zastite ;) opusteno, proci ce i to sto si bolestan, a i to sto ne konzumiras. sve ce dodje na svoje, samo ne moze bas odmah ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
To se i meni dogodilo .. kad san prestala, oma se razbolila.. upalili se limfni, upala misica, upala grla.. to me dosta prestrasilo! nebi tila sad kritizirati vutricu .. al mooozda malo oslabi imunitet ako se pretjerano upotrebljava. Time mislin na vise od dvi frule dnevno..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema logike, da oslabi imunitet razbolela bi se tokom konzumacije, a ne tek kad prestanes. pre ce biti da ti je imunitet "pao" iz nekih drugih razloga a ona te "drzala", pa kad stanes puf... imunitet down, al vec bio, a ti samo skinula zastitu, karambol na delu :)


al navijam za vuju, juu...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
To svakako ima više smisla Pow.. to nam se onda dogodilo.. :) padalo mi je na pamet da mi je neko mozda prinia neko sranje dok smo pusili u krug.. od tada pusin kroz dlan, bez da usne dodiruju filter..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemam, zato sam siguran da ču uspjeti :p
Imao još nešto malo četvrte klase(za 7 dana) i bacio, jako gadan bio, rad loš, nema gušta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Prvi tjedan je prošao, spavam normalno, kaže draga da sam se sinoč preznojio možda sam se previše zamotao al ne sječam se ničeg, spavao sam.
Zaboravio sam kako je to pušiti, koje sranje :vb_kez:
Pomalo razdražljiv...kad me razdraže pa se sjetim "lijeka" ali prirodno se smirim.
Mdaa, trebat če bar mjesec dana, psihički se osječam isto ali možda se još nisam ni počeo pravo čistiti a možda je isto pušio ili ne.
Kako god idemo dalje.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Di je čep, kakav šuvar za ovu bocu stavit?

U drugom srednje otprilike sam uletio u prvu "kombaru" ispred škole. Pa tjedan za time se počelo lagano češće kombinirati. Sve dok nije došlo do jednog i ponekad dva topa izmedu malih odmora. Pa furanje trave doma, čašćenje frendova pa oni počaste i klasika znate već, svi ste ovo prošli. Odjednom di god idem i šta god radim uglavnom se sve svede na vutru. Sad, pet godina nakon sveg tog kontinuiranog pušenja imam vlastitu vutricu. I od, rekao bih 70g sad mi je ostalo možda 10, tko je čitao zna da je to bilo nedavno. A nisam riješavao po prvi put u životu nisam kombinirao zvao furao i šta već ponekad treba radit. Lijepo je to i drago mi je da sam se okušao. sad sam se i zakačio za grow. Fuj fuj uličarka. Svejedno doze su sad već opasne, po dvadesetak hitova bonga i nerijetko 2 do 5 topova mada zna bit i preko i to dosta. Volim vutru, volim joj miris, okus, biljku, list i high a u headshopu bi kupio SVE. Uz nju je sve lakše i ljepše, a male stvari poput zalaska sunca mogu postat najbolji film ikad. Kako god to ima svoje nuspojave i ono što mene zabrinjava je moj mozak. moj sprženi sprženi mozak. Mislim ali nisam siguran, da mi je prije upoznavanja sa maricom pamćenje bilo dobro a energija na ful. Sad se osjećam ko želatina, doma sjedim umjesto da odem obavljat šljaku, pušim po cijeli dan i ne sjećam se puno stvari. Samo sam tup i to već dolazi do granice sa zdravim, odnosno istu se odavna prošlo. Počelo se pojavljivat i mucanje.
Jedina prednost je što puuuuuuno manje cigareta pušim, skoro pa i ne.

Jel muči vas pamćenje? Mucanje? Tupavost?
200_s.gif


Trebao bi prestat pušiti makar na mjesec dana, ovo malo što mi je ostalo bi možda trebao spakirati pa lako. Možda mi pomogne, možda baš prorade vijuge.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ma daj uozbilji se ..to je samo zato sto si imao previse pa si svinja kao i vecina nas...fino mirise,cisti high...flushano ,bez pesticida.Uzgojeno sa puno ljubavi ,strpljenja..dobre vibracije..svi smo u tome ucestvovali ;)
A ako zapocmes dnevnik nekonzumacije ..nije to nista strasno.Neostavljas ju zauvjek vec samo na jedno vrijeme :)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ma lako da je to sad, to traje već par godina, bez pauze. A da smo gnjide ruku na srce :smoke18: jesmo. hehe. Ma ništa strašno mala pauza, ako uspijem bar do nove godine to bi bilo pametno jer se ide u Amsterdam. I eto ti p*zdarija. Aj vidit ćemo
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
opa cupa je napisao(la):
A ako zapocmes dnevnik nekonzumacije ..nije to nista strasno.Neostavljas ju zauvjek vec samo na jedno vrijeme :)
Ostavljaš ju samo dok ne uzgojiš.....
Ili dok te prijatelji ne posjete i donesu darove.... :joint:
Ali ako nisi dobar prema njima, možda dobiješ i :shit2:
Zato moraš biti ponizan i love thy neighbour da ne bi :kackepieksen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and CilI

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Evo ja danas otvaram dnevnik nekonzumacije bez obzira na darove..unaprijed se zahvaljujem na njima ali necu ih primiti..priajtelje naravno uvijek ali darove ne.
Dnevnik nekonzumacije je kao neko ciscenje i dokazivanje sebi da ja to mogu i dok mogu dobro je a kada nebudem mogao onda cu morati i znam da cu moci.
haha...vise mi je to kao priprema organizma na sljedeceg minde-fuckera kojeg imam u boxu...tek je u prvom tjednu vege.i daleko je ciljna ravnina i meni vise nego dovoljno da se pronadjem ;)
Pozdrav mojim prijateljima...danas je u principu moj treci dan kako nisam u dimu :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:signs053: :signs051: :ludaci_lol: :kenny_revenge: cccccccccccccccccc
da mi je samo to doživjeti da ti dođu prijatelji :passing-joint-smiley-emoticon: , a ti :zevanje2:
YEAH RIGHT :watching-you-smiley-emoticon:
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Sad nešto čitam po netu i saznam da je Novembar (Studeni) mesec borbe protiv raka pluća .
Ja sam rešio da ga izguram bez ikakve konzumacije .
Javljaću vam se često ovde ...
Inače , poslednju pauzu (neka 2 meseca) sam pravio otprilike zime 2011.

Pozdrav svima !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
Apstiniram 2 tjedna i mogu reci da se nimalo lose ne osjecam.nemam nikakvih problema sa nesanicom ili promjenama raspolozenja,naprotiv dan mi je ispunjen sa obavezama i navecer jedva cekam da legnem u krevet. Tako da tko god prica da kanabis uzorkuje krizu nije u pravu, ali opet to je od osobe do osobe, ako lezis cjeli dan i nije ti ispunjen dan sa obavezama naravno da ces biti u qurcu sa ili bez kanabisa. :) inace pusim vec dvije godine aktivno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dva tjedna je prošlo od zadnjeg konzumiranja. Zadnjih 4-5 dana zaspem kao beba oko ponoći, kao i sve dane prije. Međutim rano se budim oko 5-6 i loše spavam ili gotovo ne spavam do 7-8 kad se dižem. Možda je to normalno odnosno posljedica dnevnih obaveza koje imam svaki dan(stres jbga) a možda sam tek sad skoro pa potpuno čist šta je manje vjerovatno.
A možda je i vrijeme da zadimim skoro, dokazao sam sebi ono šta sam htio, da mi je gotovo ista stvar pušio ili ne. Mene zajebu dnevne konzumacije, najbolje je kad zapalim kad padne mrak i kad nemam obeveza.
Al ajmo još bar 7 dana, reda radi i da vidim hoče li se šta promijeniti u vezi duljine spavanja, možda mi je dovoljno 5-6 sati. Spavanje mi dođe kao gubljenje vremena pa možda zato ne volim previše no odmoriti se treba. Zadnje dane sam puno radio ne sve fizički ali "psihički" posao traje od 8-19 obično, uz stalno kretanje naravno, noge znaju boliti. Tu mi baš trava pomaže, da se relaksiram.
Bič če još jedan report tamo za 7 dana, i to je to, bit ču gotov s ovom temom :icon_mrgreen: