Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
vutricu odavno podilila, rizle odma u kanti završile.. kažen ti, nije mi dobro u zadnje vrime.. :icon_neutral: :flamed:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
hmm trenutno pauza? razmisljam o tome zbog growa, ovako me paranoja ubi kad god je neka prica o padanju il nesto, al ispusim opet pa se smirim... Pusim 7 godina, od toga 4 redovno od toga 2 konstantno, ovu godinu, skidam kapu sebi s glave za pluca :D
Nekako sam navikao biti pod uticajem, preko dana pusim stalno obavljam sve svoje duznosti normalno i na vrijeme! :D kada sam radio smanjivao sam to naravno, nema nista bolje nego umoran poslije posla, tusiranje, rucak pa onda kafa i sprava ma melem za dusu!...
ode ja daleko sa ovim...
uglavnom evo ima od toga, ali u to vrijeme sm pusio kao sada, s obzirom da sam tada pusio tek koju godinu.... ajoj sjecam se tih ubijanja nas trojca po 10-15g svakidan najbolje sto se moglo naci, a nalazili smo predobre :dada tu ja udjem u kontove sa djevojkom da imamo djete.. hebo me svak ako opet uradim istu glupost! xD ja u dogovoru sa njom prestanem pusiti, to je trajalo 8 mjeseci.. prvi dani su kao i sad kad ne bih imao dima dan dva, navece zaspati 0 bambija do 3-4 se bleji na fb sa ortacima u zikri...preko dana, jebiga ono fin dan vani sve ljepota, al ono ne dimim...
al to se izguralo jbga bio sam u savrsenoj vezi tako da mi je odvukla paznju sa gdjice Marijane..
sjecam se da sam nasao 2 paketa dobro upakovana u foliju u ladici i 2 rizle, i ja bacim, nisam ni otpakovo...
i jedan dan me prebacilo jer sam skonto da mi fali, bukvalno ona mi cini balans(idalje sam bio sa curom u vezi, tako da nije stara navika u pitanju) okruglo 8 mjeseci bez dima, kontakta, mirisa, ma niceg... i evo me sada 2 godine poslije :)
iskreno pauza jeste potrebna, digne se tolerancija, vise se treba pusiti ma ne znam ni ja,...
ali ja pauzu smatram 2-3 dana i to je to... ili bar jedna xna na dan :dada
upala krajnika je alarmantna situacija, jednom mi se plakalo jer nisam mogao, a imao orange bud :sick:
a sto se tice nesanice, ne znam jesam li navikao pusiti pred spavanje, ili ne mogu spavati ako nisam high
uglavnom kad sam high imam nepovezane snove, slicne lucidnim, ali ono na trenutke skontam da sanjam, ali ne mogu mjenjati, kao da sam prepusen u snu haha... et dosta od mene
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
prije 18 dana sam zadnju ispušio kad sam grinder očistio do temelja,a prije toga isto nisam neko vrijeme pušio,rekao bih da sam cca. mjesec dana bez vutre...nemam svoje,a nemam ni para ni volje za dat 100kn za nešto što ću u tri pljuge ispušiti....prva dva dana je bilo na psihičkoj bazi malo grdo,jer sam navikao da imam za zapalit i sad odjednom nema,al sam to pregrmio...sad mi nije toliko u mislima vutra,ali da me netko ponudi bez beda bi zapalio. :) prođe mi katkad kroz glavu kako bi bilo lijepo sjest na balkon i zamotat trubu neku i zasvirat,al sam se pomirio s tim da ću se načekati još za svirku. :D intenzivno sanjam gluposti kojekakve,mozak mi valjda sad nadoknađuje manjak snova iz perioda napušenosti...ujutro se budim lakše kad sam prva smjena,nema onih pola sata koji mi trebaju da se razbudim,skočim iz kreveta,opsujem posao i idem dalje lagan kao perce...kad ću zapalit,ne znam,vjerovatno prvom prilikom. :icon_lol: a do tad apstinencija na najjače.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura and Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
intenzivno sanjam gluposti kojekakve,mozak mi valjda sad nadoknađuje manjak snova iz perioda napušenosti...ujutro se budim lakše kad sam prva smjena,nema onih pola sata koji mi trebaju da se razbudim,skočim iz kreveta,opsujem posao i idem dalje lagan kao perce

Tako identično je i kod mene kad ne zapalim neko vrijeme :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Evo da se i ja upisem opet ovdje :)
Nekako prosle godine u ovo doba sam otpoceo sa konzumacijom kananisa :)
Duvalo se svaki dan do 28.veljace ,ove godine...znamo da je onda bila finalna vecer VRTPZ,hehe .Zapalilo se tu vecer zadnji komadic heda Blue Mammotha i to je bio kraj jedne lijepe sage o Mammuthu.
Ajme meni....sta cu i kako cu ja sada bez dima!!!!!!
:)
Sala mala.Apstinencija je isto dobro stanje kao i kad imas dima svoga,hehe.Dobro dodje tijelu i umu odmor.
Onda dodje 20.4.2014.
Blagdan,ne radi se,ne duvam vec mjesec i dvajst dana....e da je sada zapaliti jedan joint.
Odnekud se stvori moj 'brat' i kaze;jel' imas dima?
Nemam brate :(
Evo uzo sam ja neku 5-ticu pa cu te pocastiti...kaze.
Dobro se dobrim vraca,nadoda :)
Ajd' dobro...kad ti tako velis,hehe
Da ne duljim...evo sada ce skoro 3 mjeseca kako ne duvam.Osjecam se odlicno.Svaki dan mazim svoje bikjke,sad ih vec mogu i pomirisati :)
Jos otprilike mjesec i pol do 2 pa cemo se ponovo pocet 'drogirati',hehe

Snovi,kakao kada...uglavnom rijetko,spavam ko' mala beba,naspavam se,nisam se udebljao i tako to :)
Ako vas netko pita,recite mu;Marihuana nije droga ♡
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Vec mjesec, dva nisam zapalio,rijetko neko pocasti pa kad gledam temu sta se trenutno pusi ovako izgledam :bale
Proci ce jos barem dva mjeseca, a onda opet idu 3 komada dnevno... :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo me opet u najmrskijoj mi temi na forumu :D prije dva tjedna me frend počastio sa malo vutre i tad sam nakratko prekinuo post koji sam započeo prije nekih dva mjeseca...bilo mi je lijepo tih pljugu dvije koliko sam imao pa sam se opet vratio na apstinenciju...dođe mi ponekad želja da bih baš zapalio,ono više nego išta,al me isto tako i pusti ta želja kad se sjetim da nemam i da neću imati još cca.mjesec i pol...zajebavam ženu da mi je negdje sakrila bar za pljugu i da ne bude pi*da,nego da mi da to,kontam uhvatit ću je na prepad pa će izvalit bar za pljugu,ali ništa... :D ne trza :D gledam u ovaj svoj jack herer,bit će tu dima kad bude gotovo,najviše do sad od svih biljki koje sam uzgojio,ali treba još vremena,tek je počeo cvjetati...istrpit ću ja to,nije to neki predug period,ali da bi mi pasala pljuga sad poslije druge smjene,bi,ko budali šamar bi mi došla sad jedna ˝mala˝...u temu što trenutno pušite ni ne zalazim,nemam rezervnu tipkovnicu,ovu bi garant shebao jer bi zaslinio toliko da bi me još i struja strefila....joj mene joj... :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
iskreno,pi*ka sam za takve egzibicije,strah me da ne nadrapam radi par biljaka,da nemam djecu sigurno bih se okušao,ovako ne želim riskirati. jednog dana ću sigurno i out probati,ali sad još nikako. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Znaš sta je strah, jedan velik prazan balončić.

Imam i ja djecu i tri plejsa out. Pripremim dobro rupe i možda obidzem
ako je suša 1x na 14 dana. I lakše je sto imamo autose, sto so manji i teško se primjete. I gotovi so početkom 8 mjeseca a oni traže, ako traže tek 9-10 mjesec. Out te teško dobiju, kuci 100 puta lakše.
I to 99% zbog cinkarosa.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Par stvari:

O/ izberes 3-4 placa za 2-3 biljke. Gledaš da nema tamo gliva, šparoga i borovnic.

1/ rupe napraviš Laganini pred ili posle zime. Ko god da te slučajno vidi ti ne može nista, jer nista
krivo ne radiš. Mix za rupu, 50% zemlje iz placa, 50% kupovni preradzeni substrat, plantela belkonia,
/ 70L kupovni substrat+ 15% kompost,5% briketi organic, 5L pepeo za pH+, 50g agrogela, može i ako imaš vermikulit,
To izmesas i 1/3 vreće ti je za 2 rupe.

2/ posadiš u 5 - 6 mjesecu, biljke stare 15-20 dana, kojima u 7-9 dana starosti kod kuće napraviš supertoping.
U pripremljene rupe posadiš za 10 min. i odeš. Regularne sorte gledaš da nisi vise od 1,5 m,
da se teze zaznaju, vide.

3/ ako je suša, obilazis na 14-21 dan. Ako kiša radi za tebe ne treba obilaziti.

4/ Bereš kada je zrelo.

5/ ako neko provali plac, iščupa biljke, murje nećeš nikad zatec, jer znaju da te dobiju je ko šansa da
zadenu na lotu. To ti je 99,99% sigurno,

Tu je skora nikakva šansa de te dobiju. Tako ja radim.

Sorry i od mene power
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
procedura je za pet,jednom kad odlučim radit out,ovaj recept ću primjeniti ;) ali to će biti jednog dana :)

p.s. moderi,sorry ako smo otišli u off malo
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Eto, kako svemu dodje kraj tako dodje kraj i mojoj izjavi da necu vise pisati u ovu temu.

Naime, zbog nekih stvari u zivotu sam primoran da nakon 7-8 godina redovitog pusenja marihuane (redovito = svakodnevno) prestanem sa konzumacijom, ukratko jer cu ici ubrzo na urin test i zelim otkloniti svaku mogucnost padanja na tom testu, pošto sam negdje na netu pročitao da u urinu kod učestalih korisnika THC može ostati vidljiv i do 11 tjedana (do sad rekordno zabilježen slučaj), a taj test nesmijem pasti jer se radi o budućnosti mene i moje mlade familije.

Long story short, DA, može se odjednom reći STAJEM NA LOPTU i prestati, i najbolji sam dokaz da marihuana ne stvara nikakvu ovisnost; kod mene čak ni onu psihičku, jer nakon toliko godina pušenja (za moju starost to je dosta godina), samo sam rekao "dosta je" i to je to.

Ne pušim već nekih 2 tjedna i jedine nus-pojave su bile vidljive prvih 4-5 dana u vidu nesanice, tj. težeg zaspivanja (gledanje u plafon 2-3 sata nakon odlaska u krevet) i ružnih noćnih mora (???).

Zato, svi vi koji mislite da nemožete, krivo mislite, tj samo u vašim mozgovima ste si to predočili, jer da se suočite sa situacijom u kojoj MORATE prestati, lako biste to odradili.


My 2 pennies.


Peace :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
33cw6ly.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L