CBD Skank Haze 1:1 cbd:thc - uvodne rasprave i razmisljanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Pozdrav kraljevi i kraljice :)

Imam u planu odraditi pet komada navedene biljke, nabavio sam orginal semenke prva reprodukcija još u orginalnoj ambalaži na naj tamnijem mestu čeka dan D.
Danas je 26.2.2015 razmišljam kada bi bilo naj bolje pustiti da proklijaju pa sve redom, prvo klijanje u salveti pa u saksije od 2,5 litre nakon toga u plastenik od 8 m kvadratnih.
Prvi put mi je, nemam nikakvog iskustva sa sličnim stvarima pa osim mnogo sreće biće mi potrebna i po koja sugestija.
Kupio sam zemlju sa PH prosek 6,8 i jednu 6,0 ali imam u planu napraviti mix sa kravljim stajnjakom starim nekoliko godina.
Stiropor je spreman i Plantela list i plantela cvet je spremna, što se tiče vode imam dva izbora bunarska sa dubine 30 metra i voda iz zida :).
Kada ne bi bilo rano da počnem sa procesom, nakon klijanja na sobnoj temperaturi od 25-26-27 c mislim ih držati u istoj prostoriji na rastu pod prozorom ili imam mogućnost da ih iznesem u nešto hladniju prostoriju ali ima daleko više svetlosti ( temperatura je skoro kao vanjska, noći plus dva tri, dnevne 9,10,11,12...15 c).
Nestrpljiv sa sa početkom sadnje pa mislim da bi bilo bolje sačekati još malo ali nisam siguran kada potrefiti idealno vreme.
Za sada toliko...
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
pocni u 4-5mj ovisi kakvo vrijeme bude bilo, u plasteniku je vlaga vrlo velika mozda poslije bude problema s plijesni, sretno i ne zuri..

ima mogućnost otvaranja sa obe strane radi cirkulacije zraka ali sam pripremio i jedan ventilator onaj sobni stojeći sa tri brzine upravo zbog sparine, ako bude zagustilo capnicu najlon, mislio sam da bi bilo dobro zbog leda, raznih nametnika i sl..staviti ih u nutra
plastenik-2.5-m-hobby-slika-31561015.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Bizzzo

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Nije mi zgodno imati svetlo noću a upravo gledam vremensku prognozu i temperatura se spušta ispod nule a možda padne i sneg.
Čitao sam o tome vezano za ženke, mužjake....mene to totalno zbunjuje isto tako ono za kresanje vrhova, to ču čini mi se morati u hodu učiti zajedno sa vama.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rodders
28.02.2015
29
24
8
27
Stavi početkom 4 mjeseca pošto imaš staklenik na klijanje,najranije,šteta bi bilo da upropastiš dobre menke,kolko vidim ne kompliciraš previše plantella ej odlična za početnike,stajsko gnjijivo ti ni netreba,nemože škodit ako ne pretjeraš s njim,i ako je dosta zrelo,al imaš dobra 2 gnojiva s kojima praktički nemožeš zajj sretan grow i budi strpljiv kad god krenuo il u 4 il u 6 mjesecu berba će ti bit krajem 10mj,početkom 11,samo što ćeš veće biljke a s tim i veći urod dobit,a ovo za muške ženske sve ćeš na vrijeme naučit,ženska će izbacit bijele dlačice,muška jaja
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Stavi početkom 4 mjeseca pošto imaš staklenik na klijanje,najranije,šteta bi bilo da upropastiš dobre menke,kolko vidim ne kompliciraš previše plantella ej odlična za početnike,stajsko gnjijivo ti ni netreba,nemože škodit ako ne pretjeraš s njim,i ako je dosta zrelo,al imaš dobra 2 gnojiva s kojima praktički nemožeš zajj sretan grow i budi strpljiv kad god krenuo il u 4 il u 6 mjesecu berba će ti bit krajem 10mj,početkom 11,samo što ćeš veće biljke a s tim i veći urod dobit,a ovo za muške ženske sve ćeš na vrijeme naučit,ženska će izbacit bijele dlačice,muška jaja

ovih dana razmišljam o tome koliko muška daje roda i koliko mora biti udaljena od ženskih da bi se isključila svaka mogućnost oprašivanja ženki.
U slučaju da muška daje rod pa da se ne uništava nego da se prebaci na drugu lokaciju da se iskoristi... pokušavam pohvatati što više i tako pripremati što je u mojoj moći, nadam se da će sve ići kako treba.
 
28.02.2015
29
24
8
27
čupaj muške van,kakav urod ahahah,dobit ćeš svoju vutru punu sjemenki,biljka će trošit energiju da radi menkice,i urod ti može bit i duplo lošiji ako se baš ono pošteno opraši
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2