Foto/Auto 3x Amnesia auto i 1x amnesia lemon

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Pozdrav drugarici,dugo se nismo videli. Zbog paranoje sam rasturio boz pre godinu dana,ali mi ostale menke i konacno sam skumio damu da posadim nesto. Nadam se najboljem.
Iskopao sam 3 manje rupe i jednu vecu i stavio menke sa klijaju u slvolu S pa na risiver. IMG_2662.jpeg IMG_2663.jpeg
Ovo sam odradio danas,pukla mi kosa, sledeci put cu da rakecim ovo rastinje,ali ne previse, jer me ono krije od pogleda prolaznika. Kupio sam 20l neke zemlje, obecavajuce i kupicu jos 10 l zute gloranele da malo pojacam .
Od djubriva osim slavola imam plantelu list i cvet i gledacu da sa tim zavrsim ceo grow, takodje imam i aminoflex,nezamenjiv antistres ,kao i veliki izvor aminokiselina i svega jos nesto svasta :banana_rasta: Sredstvo koje se odlicno pokazalo u indoru,moze i umesto slavola,ali nezamenjiv za presadjivanje,biljka jedva da oseti.
Vedimo se sa novim apdejtom
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Danas sam pogledao menke i stanje je sledece automatici stavljeno 3 kom,a proklijalo 2 ; Amnesia Lemon 1kom , nije proklijala,ostale su na klijanju ,ali ako ne bude nista,stavio sam 3 foto Critikal, dobio sam ih , domaca radinost. Bice menjanja naslova ,ali tek kad sve presadim,ove dve cu verovatno sutra jer je klica samo 1 mm.
Pozdrav
 

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.369
7.163
258
De si Igorce 100 god :) ako se vidi klica to ti je dovoljno da znas da su zive i da mogu u zemlju, tako da nemas sta da cekas, sto duza klica = vece sanse da pukne itd :)
Srecno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Ma znam sve to,sinoc je bila samo jedna,dannas su dve,ako do sutra nista ne proklija to je to,sutra idu u saxijice,nove menke sam stavio da klijaju, a ostavicu i ove stare,treba mi 3 automa,al akd sad morac da zagrizem i posadim 2-3 foto,pa da pokusam da ih drzim sto nize toipranje obavezno ili FIM sta bude,a sutra kupujem jos 10 l zute florabele da izmesam sa ovom koju imam.
Imam pitanje; ako je plitk rupa ,a siroka dal ce biljka da bude niska a siroka ili ipak da ispostujem dubinu, a da treniranjem stelujem visinu?
Automate ne planiram da treniram osim mozda topiranja, verovatno da cu da ih topiram.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Ovo je moj arsenal ;anas sam prebacio menke Critikala, kao i one atose na supu gde ima dosta vise sunca,ali najavljuju nevreme ako ga bude bilo moram da idwm da ih spasavam. Ako mi ovo nista ne uspe,imam jos 3 menke foto, posle sam i zakasnio dosta…..
Edit; 1
Rupe za autose sam kopao cca 10l ,a za forto 15 , ne bih da se mnogo razvijaju da se ne primete,jer su na 70m od puta.
U zavisnosti koliko mi menki niknu mozda povecam rupe bar za foto
Edit 2 zbog radi sigurnosti, jer nesto imam osecaj da nece da mi niknu ove biljke,ja sam sad stavio jos dve foto ,domaca radinost , Critikal Kush.
Sutra mi najavljuju lose vreme, ako bude kise ikopace mi semenke iz zemlje, moram da odem tamo pre nego sto pocne, trebao sam ja to kao i uvek,kuci u prozor,malo se izduze,ali nista posebno IMG_2754.jpeg IMG_2755.jpeg
 

Prilozi

  • IMG_2735.jpeg
    IMG_2735.jpeg
    359,2 KB · Pregleda: 27
  • IMG_2734.jpeg
    IMG_2734.jpeg
    487,3 KB · Pregleda: 22
  • IMG_2733.jpeg
    IMG_2733.jpeg
    394,1 KB · Pregleda: 22
  • IMG_2738.jpeg
    IMG_2738.jpeg
    487,9 KB · Pregleda: 21
  • IMG_2737.jpeg
    IMG_2737.jpeg
    415,9 KB · Pregleda: 24
  • IMG_2748.jpeg
    IMG_2748.jpeg
    1,2 MB · Pregleda: 29
  • IMG_2749.jpeg
    IMG_2749.jpeg
    1,2 MB · Pregleda: 30
  • IMG_2751.jpeg
    IMG_2751.jpeg
    558,9 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Kisa me brine dok su u saxijama,ne mogu nista da improvizujem,vidi se,a kad presadim stavicu balone od 5 l bez dna,dok ne ojacaju malo
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Nisam napomenuo da su mi menke stare oko 3 godine,cuvane su u frizideru. Juce mi nije nikla ni jedna,zato sam stavio jos na klijanje,ali vec ostajem bez menki,a nemam pojma zasto nece da nikne ni kedna biljka,jedino da nije jaka zemlja pa ih sprzi. Sa flotabelom nisam imao taj problem nikad iako se mnogi zale da je jaka,ali ja sve mislim da mi je ona druga zemlja previse jaka. Kako me krenulo izgleda da cu na kraju da posadim .i.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Danas sam posetio onih 5 biljaka iz naslova,tj nema biljaka ,nisu nikle. A takodje sam posadio jos 5 biljaka koje cu mi bile da klijanju. Sve su fotoperiodne,dve su Critikal kush i klica im je bila velicine 1mm i posadio sam 3 Vajt vidov (w.w) ,one su stavljene dan kasnije nego critikal, ali im je klica bila bas velika, jedna je bila cca 2cm,a dve malo manje. One su kod mene u sobi,ne prozoru, u toplom. Verujem da zbog temperature one prve sto sam posadio nece da niknu,jer su u vikendici gde nije toplo,pogotovo nocu.
Sada sam uzeo zemlju koju je izbacila krtica i pomesao je sa supstratom koji imam , nekih 20-30%. Pofajtao sam ih i verujem da ce da niknu bar dve. Ako mi niknu sve ja ne znam sta cu da radim jer ne smem toliko velikih biljoza da posadim.
Topiracu ih i odradicu im LST da ostanu do 1m visine,mozda malo vislje. Jos ne znam kako cu to da odradim,ali pobicu neke kolceve pa cu da vezujem za njih,ali otom-potom ,bavicu se tim problemom kad dodje vreme,ako krenu da rastu. Poterao me maler sa ovim menkama ko nikad,a one iako su stare 3-4 god su sve proklijale. WW mi deluju obecavajuce. Videcemo sta ce biti na kraju i koji naslov dnevnika da stavim.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
IMG_2830.jpeg IMG_2831.jpeg IMG_2832.jpeg Jos nisu lepo izbile,sutra se nadam da ce da odbace ljusku,same ili uz moju pomoc,videcemo. Inace ove bele udovice brzo rastu, da ih ne ureknem, iako su matore bar 3 godine.
Edit; nisam naglasio da su udovice ukrstene sa kritikal kushom, tako da ne znam sta me ceka
Edit : nikla i treca :banana_rasta:. Puno sam razmisljao i smislio sam odgovarajuce ime za ove cure ; kriticne udovice. Jos da vuku na indiku da ne idu mnogo visoko,da ih ne bi mnogo savijao kropao. Oprostite mi malopre sam snjario oranz bat i bas mi se filozofira:rofl:
Edit 2 ; takodje sam planirao da kad presadim biljke,da ih prvih 10-15 dana(dok ne ojacaju, drzim ispod balona providnog od 5 litra,bez poklopca?
 
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
983
3.785
163
42
Ovako izgleda kad ne rezmisljam IMG_2855.jpeg , a ovako kad malo ukljucim mozak image.jpg
Dve su same skinule slemove,trecu cu da pustim do veceras.
Edit ; ne mogu ja da cekam pa sam uzeo iglu za inekcije i skuno trecoj slem. I jedan kritikal poceo da izviruje
 
Poslednja izmena:

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
859
5.880
233
Dalmacija
Naravno nemas sta da cekas kad izidje i uspravi se malo a ima ili opnu ili ljusku na sebi moras odmah namakat lagano kapljicama vode i kad malo omekne i navlazi se pazvljivo skines. Nikad nemoj cekat jer dosta je i 24 sata da je opna ili ljuska uguse..
Sretno u nastavku :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče