Amnezia haze auto x White widow auto seme staro preko 10 god

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
236
848
93
41
Drugari krecemo jos jedan dnevnik da imam da se razonodim dok cekam na glavnu biljku.
Setih se da imam kuci neka jako stara semena iz mojih davnih projekata pa mi to sutra matori salje busom.
Seme je kao sto naziv kaze amnezia haze auto od royal queena ukrsteno sa white widow auto od dinafema znaci f1 stavicu 20 semena na klijanje, verujem da ce biti niska klijavost jako pa je zato toliki br. Ipak to ima vise od decenije starosti.
Spram broja proklijalih cu odluciti se za velicinu pota vrstu supstrata i ostale detalje pa cu naknadno dodati u dnevnik. Ujedno je i eksperiment koliko se semena mogu opcuvati u sve sem idealnim uslovima

Edit: setih se malo detalja o biljkama iz ovog semena. prilicno se strechaju, budu povece za autose, skoro 100 dana od nicanja do berbe, neki fenotipi i duze, svi su sativa dominant, jak psihodelican haj, urodjeno bacaju foxtail, dosta trihoma, kraj cvetanja bas jak miris, limun bor i jedna je bila sto mirise kao kolac sa cimetom. taj fenotip bi me bas obradovao ako iskoci bar jedna.
jedu podosta traze veci pot bas jako koren razviju. hladnoca im ne prija dosta dobro podnose vise temperature zato sam se i resio na letnji indoor sa njima, bice borba.
 
Poslednja izmena:

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
236
848
93
41
20240528_191139.jpg
Kako mi matori rekao da je sva semena pokupio iz ladice i poslao u jednoj kesi ja ne znam ko je ko ovde. Ima autosa iz naslova ima domaje klijalo je ponesto iako je staro preko 10 god cuvano u nikakvim uslovima. Sadim sad sve pa ako nesto procveta samo od sebe to ide dalje u breeding